PŘEDNÁŠKY, WEBINÁŘE

Baví mě odhalovat souvislosti, které logopedie nabízí. Ráda ukazuji rodičům, jak souvisí úroveň motoriky s řečí a že si ve školce jen nehrají. Samozřejmostí je ukázka pomůcek. 

Po domluvě lze zrealizovat i workshop, v rámci kterého si účastníci vyrobí pomůcky na domácí procvičování.

S rodiči, učitelkami, studenty a dalšími zájemci se setkávám i online. 

V nabídce najdete témata komplexní rozvoj řeči, motorika mluvidel, logopedie s koňmi, logopedie pro dospělé a mnohé další.

Cena je proměnlivá. Najdete ji vždy na aktuálním letáku.  

LOGOPEDIE S KOŇMI​

Metodu Logopedie v HPSP (hiporehabilitace v sociální a pedagogické praxi) jsme vytvořily s kolegyní Mgr. Lucií Hovorkovou ve středisku doporučené hiporehabilitace a praktické výuky Horticon, z.s. v roce 2018. Od té doby se náš tým rozšířil a s ním i aktivity, v rámci kterých zapojujeme logopedii do aktivit s koňmi. V roce 2020 vznikla metodika.

Největšími výhodami tohoto propojení jsou motivace a komplexní rozvoj uživatele (od tvorby pracovních návyků až po výslovnost). 

V případě zájmu kontaktujte Mgr. et Mgr. Janu Čebišovou na tel. 605 93 04 04.

Cena jednotky (60 minut) je 1000,- . Další možnosti najdete na stránkách střediska.

EXTERNÍ KONZULTANT ZÁVĚREČNÝCH PRACÍ

Pokud hledáte téma své bakalářské, magisterské či jiné závěrečné práce s přesahem do praxe, ozvěte se. Společně ho najdeme a dáme mu jasné obrysy. 

60 minut konzultace stojí 300,- .

TVORBA MATERIÁLŮ

Ve své kreativní praxi mému přístupu nevyhovuje většina dostupných zdrojů logopedických materiálů a jsem odkázána na tvorbu vlastních, které splňují mé profesní požadavky. Navíc děti baví se na jejich vyrábění podílet, což zvyšuje jejich motivaci k další práci.

Spolupracuji s grafičkou BcA. Lenkou Horkou, která tvoří krásné ilustrace aktualizované slovní zásoby. Kromě pracovního sešitu, umí udělat mj. pexeso, domino, samolepky nebo skládačku Nebe-peklo-ráj.

Básničky L všude – ke stažení ZDE